Verslo vadybos fakulteto doktorantų mokslinis seminaras
Š.m. gegužės 19 d., 15 val. VGTU SRC 704 auditorijoje
Š. m. gegužės 15-16 d. Verslo vadybos fakultete vyks 8–oji tarptautinė mokslinė konferencija „Business and Management '2014“
Skelbimai
Preliminarios temos baigiamiesiems darbams

Apie katedrą

Tarptautinės ekonomikos ir vadybos katedra – tai Vilniaus Gedimino technikos universiteto padalinys, kurio paskirtis yra aprūpinti Vilniaus Gedimino technikos universitete vykdomas studijas ir mokslinius tyrimus tarptautinės ekonomikos ir vadybos, Europos ekonominės integracijos ir Europos Sąjungos raidos bei plėtros, taip pat inovacijų ekonomikos ir vadybos tematikai skirta pedagogine veikla bei atitinkamo profilio moksliniais darbais.